InterKadra Sp. z o.o.

Kategoria:
Sprzedaż
Lokalizacja:
woj. dolnośląskie
Data publikacji oferty:
2018-02-13
Data zakończenia oferty:
2018-03-13

Pracownik działu sprzedaży z językiem angielskim

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Nr ref: PDS/1017/WRO

Zadania:

- promowanie, sprzedaż produktów i usług w ramach akcji wychodzących

- obsługa połączeń telefonicznych, kontaktów internetowych

- kreowanie pozytywnego wizerunku Firmy

- budowanie długofalowych relacji z Klientami

Wymagania:

- bardzo dobra organizacja pracy, oraz umiejętność działania pod presją czasu

- biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

(znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem)

- zdolność jasnego i precyzyjnego przekazywania informacji

- dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, internet, e-mail)

- dobra dykcja

- wykształcenie min. średnie

- mile widziane doświadczenie w obszarze call center

Oferujemy:

- pracę w szybko rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu

- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie sprzedażowe)

- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

(po okresie próbnym, umowa na czas nieokreślony)

- praca od poniedziałku do piątku