Progres Sp. z o.o. Sp. k.

Kategoria:
Sprzedaż
Lokalizacja:
woj. łódzkie, 1
Data publikacji oferty:
2018-02-12
Data zakończenia oferty:
2018-03-12

Sprzedawca - sklep odzieżowy - od zaraz

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Grupa Progres poszukuje osoby na stanowisko: Sprzedawca w sklepie odzieżowym.

Miejsce pracy: Rzgów (Ptak Outlet)

Poszukujemy kandydatów o wysokim poczuciu estetyki oraz umiejętnościach komunikacji w pracy z klientem. Do głównych zadań osoby na tym stanowisku będzie należeć obsługa kontrahenta oraz dbanie o wizerunek sklepu. Jeśli pasjonujesz się modą, charakteryzuje Cię entuzjastyczne nastawienie do pracy z klientem możemy zaoferować Ci:
- ciekawą pracę w prestiżowej firmie
- elastyczny grafik pracy
- możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń
- szkolenie przygotowujące do pracy
- pracę w oparciu o umowę zlecenie (po okresie próbnym możliwość przejścia bezpośrednio na umowę o pracę)

Od kandydatów oczekujemy:
- zainteresowania branżą modową
- dobrej organizacji pracy
- sumienności i dyspozycyjności
- umiejętności zarządzania czasem pracy
- miłej aparycji
- wykształcenia minimum średniego
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV przez portal infoPraca lub o kontakt pod numerem telefonu 607-123-850