Devire

Kategoria:
Sprzedaż
Lokalizacja:
woj. śląskie, 1
Data publikacji oferty:
2018-02-12
Data zakończenia oferty:
2018-03-12

Przedstawiciel Handlowy ds. Kluczowych Klientów

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Dla aszego Klienta, firmy z branży usługowej aktualnie poszukujemy idealnego kandydata/-tki na stanowisko Przedstawiciela Handlowego ds. Kluczowych Klientów

Zadania:

• Aktywne pozyskiwanie Klientów biznesowych

• Negocjacje warunków handlowych oraz planowanie strategii sprzedażowych

• Przygotowywanie prezentacji, ofert i umów oraz koordynacja ich realizacji

• Raportowanie wyników, analiza skuteczności i efektywności działań

• Skuteczne określanie potrzeb Klientów oraz ich potencjału

• Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji handlowych z klientami na powierzonym terenie

Nasz Klient zapewnia:

• Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

• Rozbudowany system premiowy

• Bogaty pakiet benefitów

• Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy)

U Kandydatów zwracamy szczególną uwagę na:

• Wykształcenie wyższe

• Min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży B2B

• Znajomość lokalnego rynku

• Efektywne pozyskiwanie Klientów i budowanie trwałej relacji partnerskiej

• Umiejętność obsługi pakietów MS Office oraz systemu CRM

• Posiadanie prawa jazdy kat. B

• Umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej, pozytywne nastawienie

Miejsce pracy / Location woj. śląskie