HAYS Pharma

Zobacz inne oferty pracodawcy

Kategoria:
Zdrowie / Uroda / Rekreacja
Lokalizacja:
woj. mazowieckie, 1
Data publikacji oferty:
2018-03-13
Data zakończenia oferty:
2018-04-13

UWAGA. Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Regulatory Affairs Specialist

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Regulatory Affairs Specialist
Warszawa
NR REF.: 1103354

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży medycznej, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko Regulatory Affairs Expert.

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie koordynacja całościowa procesów rejestracji dla rynku Polskiego i w regionie. Zatrudniony Kandydat będzie prowadził procesy rejestracji oraz re-rejestracji zgodnie z aktualnymi przepisami i uregulowaniami prawnymi oraz utrzymywał kontaktu z kluczowymi organami rejestracyjnymi oraz Ministerstwem Zdrowia.

Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie również za koordynację procesów związanych z hurtownią farmaceutyczną, monitorowanie przepisów dotyczących wyrobów medycznych i farmaceutycznych oraz przeglądanie i sprawdzanie materiałów CHPL oraz marketingowych, wsparcie w obszarach Pharmacovigilance i Market Access.

Od kandydatów oczekujemy co najmniej 3 letniego doświadczenia w obszarze regulatory w firmie medycznej lub farmaceutycznej, wykształcenia wyższego z obszaru farmacji, medycyny lub dziedziny pokrewnej, bardzo dużej odpowiedzialności za powierzone działania oraz bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (dużo pracy z regionem).