Dołącz do dyskusji poniżej lub wróć do listy tematów    Powrót do forum


administrator

Temat dyskusji: Leasing pracowniczy – dyskusje czy warto?

Mianem leasingu pracowniczego określa się zatrudnienie tymczasowe pracowników u danej firmy lub prywatnego pracodawcy. Wszelkimi kwestiami formalnymi zajmuje się Agencja Pracy Tymczasowej. Ten rodzaj zatrudnienia cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród pracowników jak i pracodawców.

Decydując się na podjęcie zatrudnienia w wymiarze tymczasowym mamy możliwość jako pracownicy dostosowania harmonogramu zawodowych obowiązków do własnego życia i stanie się bardziej elastycznymi pracownikami, mogącymi pogodzić wiele zainteresowań. Nasza firma specjalizuje się w udzielaniu pomocy w zakresie zatrudnienia na terenie naszego kraju oraz za granicą. W naszej ofercie znajdą Państwo możliwość skorzystania z zatrudnienia stałego jak również tymczasowego, w tym także z leasingu pracowniczego. Bardzo serdecznie zachęcamy do odwiedzenia poszczególnych działów mieszczących się na naszej stronie internetowej oraz przeanalizowaniu dokładnie wszelkich usług rekrutacyjnych świadczonych przez naszą firmę.

Korzystając z leasingu pracowniczego mamy możliwość jako pracownicy uzyskania wielu korzyści. Między innymi otrzymujemy gwarancję wypłaconego na czas wynagrodzenia za wykonaną pracę, możliwość uzyskania dodatkowych zleceń. Natomiast pracodawcy mają możliwość uzyskania większej ilości pracowników, odciążenia się od nadmiaru obowiązków oraz zajęcie się realizowaniem ważniejszych projektów.

Wyraź opinie na ten temat.

 

15.08.2014 godzina 08.40
    Odpowiedz

Polecane Dyskusje