Atlie

O naszej firmie

Leasing Pracowniczy na Wysokim Poziomie – Twoje Interesy są Naszym Priorytetem.

Prosto, Kompleksowo i Zawsze na Czas.

Dlaczego ATLIE?

Moglibyśmy podkreślać naszą imponującą bazę ponad 21500 kandydatów, 9-letnie doświadczenie na rynku pracy, zespół składający się z 40 specjalistów, a nawet fakt, że w ubiegłym roku rozszerzyliśmy działalność o dwa nowe oddziały w Łodzi i Katowicach.

Jednak naszą największą wartością są nasi klienci. 95% z nich utrzymuje z nami stałą współpracę przez cały rok. 40% naszych przedsiębiorstw to firmy, które nam polecono, co jest dowodem naszej solidnej reputacji. W 2022 roku, zaufały nam 64 firmy, co pozwoliło nam zatrudnić ponad 1200 osób.

Nasza siła tkwi w zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci. To oni są naszym największym atutem i dowodem na skuteczność naszych działań.

kontakt z nami

Rekomendacje naszych klientów

 Atlie Sp. z o.o. według nas jest elastycznym i wiarygodnym partnerem biznesowym świadczącym usługi na najwyższym poziomie. Na podstawie zleconych zadań realizowanych do dnia dzisiejszego potwierdzamy, że Agencja Pracy Atlie jest godna polecenia oraz rekomendujemy ją jako solidnego partnera do współpracy.”

– RES Polska Sp. z o. o.

„ Efekty współpracy spełniają wszystkie nasze wymagania. Atlie wykazuje się sprawnością i szybkością działania, a także zrozumieniem potrzeb Klienta i elastycznością we współpracy. Z przyjemnością możemy polecić Agencję Pracy Tymczasowej Atlie, bo gwarantuje usługi na wysokim poziomiei zasługuje na zaufanie, zapewniając Klientowi komfort bezpieczeństwa”

– BUGAJ Sp. z o.o.

Od początku współpracy firma wykazuje się wysokim zaangażowaniem oraz profesjonalizmem w procesie rekrutacji i selekcji pracowników.

Atlie Sp. z o. o. bardzo odpowiedzialnie podchodzi do legalności zatrudnienia i zapewnienia niezbędnych kwalifikacji, wymaganych na dane stanowisko. Pracownicy posiadają pełny pakiet dokumentów, od badań psychologicznych przez medycynę pracy, uprawnienia UDT i książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych. Realizacja zapotrzebowania zawsze Just in Time”

– BEWA Spółka z o.o.

NASI PRACOWNICY

Poznaj nasz zespół