Atlie

O naszej firmie

Specjalizujemy się w leasingu pracowniczym. Stoimy na straży Twoich interesów.
Jest prosto, dostępnie i kompleksowo. Jesteśmy na czas  gdy nas potrzebujesz.

Dlaczego ATLIE?

Moglibyśmy chwalić się się bazą kandydatów opiewającą na ponad 21 500 osób, 9-letnim doświadczeniem na rynku pracy, 40 osobowym zespołem, czy tym, że w ubiegłym roku otworzyliśmy dwa dodatkowe oddziały w Łodzi i w Katowicach

Co jednak jest naszą najmocniejszą stroną? Nasi klienci!
95% współpracuje z nami przez cały rok. Zakłady i kandydaci z polecenia to 40% przedsiębiorstw, zaufały nam 64 firmy, dzięki temu w 2022 roku zatrudniliśmy ponad 1200 osób

kontakt z nami

Rekomendacje naszych klientów

 Atlie Sp. z o.o. według nas jest elastycznym i wiarygodnym partnerem biznesowym świadczącym usługi na najwyższym poziomie. Na podstawie zleconych zadań realizowanych do dnia dzisiejszego potwierdzamy, że Agencja Pracy Atlie jest godna polecenia oraz rekomendujemy ją jako solidnego partnera do współpracy.”

– RES Polska Sp. z o. o.

„ Efekty współpracy spełniają wszystkie nasze wymagania. Atlie wykazuje się sprawnością i szybkością działania, a także zrozumieniem potrzeb Klienta i elastycznością we współpracy. Z przyjemnością możemy polecić Agencję Pracy Tymczasowej Atlie, bo gwarantuje usługi na wysokim poziomiei zasługuje na zaufanie, zapewniając Klientowi komfort bezpieczeństwa”

– BUGAJ Sp. z o.o.

Od początku współpracy firma wykazuje się wysokim zaangażowaniem oraz profesjonalizmem w procesie rekrutacji i selekcji pracowników.

Atlie Sp. z o. o. bardzo odpowiedzialnie podchodzi do legalności zatrudnienia i zapewnienia niezbędnych kwalifikacji, wymaganych na dane stanowisko. Pracownicy posiadają pełny pakiet dokumentów, od badań psychologicznych przez medycynę pracy, uprawnienia UDT i książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych. Realizacja zapotrzebowania zawsze Just in Time”

– BEWA Spółka z o.o.

NASI PRACOWNICY

Poznaj nasz zespół