BMZ Poland Sp. z o.o.

Zobacz inne oferty pracodawcy

Kategoria:
Zarządzanie jakością
Lokalizacja:
woj. śląskie, 1
Data publikacji oferty:
2018-10-22
Data zakończenia oferty:
2018-11-22

UWAGA. Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Koordynatorka / Koordynator Obszaru Produkcyjnego (komunikatywna znajomość języka angielskiego)

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Lider na europejskim rynku litowo-jonowych inteligentnych systemów zasilania

Firma BMZ Poland specjalizuje się w dostarczaniu inteligentnych systemów zasilania. Skupiając się na potrzebach klienta oraz rozwijaniu nowoczesnych systemów BMZ Poland ukształtowało wiodącą pozycję na dynamicznie rozwijającym się rynku baterii litowo-jonowych. Mając ponad 20 letnie doświadczenie, 2000 klientów oraz około 250 nowych projektów rocznie BMZ odgrywa wiodącą rolę w Europie w dziedzinie profesjonalnego projektowania oraz wytwarzania inteligentnych systemów zasilania oraz magazynowania energii. Grupa BMZ zatrudnia obecnie około 1800 pracowników w Niemczech, Polsce, USA, Chinach oraz Francji. W BMZ Poland zatrudniamy obecnie ponad 600 pracowników.

 

Zakres obowiązków:

 • Koordynowanie pracowników kilku linii montażowych (15 – 30 osób łącznie): koordynacja codziennej pracy, bieżąca ocena pracowników, planowanie grafików podległych pracowników, kontrola czasu pracy
 • Dbanie o efektywną pracę i wykonywanie zadań na czas
 • Szkolenie, motywowanie zespołu do osiągania wyznaczonych celów, wdrażanie nowych pracowników
 • Odpowiedzialność za osiąganie celów wydajnościowych i jakościowych
 • Inicjowanie działań poprawiających efektywność i ergonomię pracy
 • Raportowanie wyników pracy do Kierownika Produkcji
 • Współpraca z innymi działami w ramach swojego obszaru produkcyjnego

 

Oczekiwania wobec Kandydatów:

 • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
 • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
 • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym albo trzyzmianowym
 • Dobra znajomość narzędzi MS Office
 • Energiczna i proaktywna postawa

 

Oferujemy:

 • Stanowisko w dynamicznym międzynarodowym środowisku w oparciu o umowę o pracę
 • Pakiet dodatkowy: opiekę medyczną, program Multisport, lekcje języków obcych, ubezpieczenia grupowe, dofinansowania do posiłków w kantynie
 • Dostęp do najnowszych technologii
 • System premiowy

 

1. Administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest BMZ Poland sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach przy ul. Einsteina 9 44-109 Gliwice, NIP:6312609837 REGON: 241564842

2. Administrator, w celu należytej ochrony danych osobowych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować pod adresem e-mail:tomasz@starzykowski.pl

3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na podstawie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

4. Dane osobowe będą udostępniane pracownikom, biorącym udział w niniejszym procesie rekrutacyjnym oraz pracownikom działu kadr Administratora.

5. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom z wyjątkiem tych, które są uprawnione do ich uzyskania na podstawie przepisów obowiązującego prawa.

6. Dane osobowe będą przechowywane tylko przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacyjnego, chyba, że kandydat do pracy wyrazi wolę uczestniczenia w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Administratora Danych.

7. Ma Pan/Pani prawo do:

a) dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,

b) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,

c) przenoszenia danych,

d) cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie,

e) wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym od dnia 25 maja 2018 r. będzie Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

8. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna, jednak nie wyrażenie zgody skutkuje brakiem możliwości uczestnictwa w procesie rekrutacji.

9. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednocześnie niepodanie informacji wskazanych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy spowoduje, iż otrzymane dokumenty aplikacyjne kandydatów do pracy nie będą przez Administratora rozpatrywane

2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez BMZ Poland sp. z o.o. w Gliwicach w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

3. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez BMZ Poland sp. z o.o. w Gliwicach w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.