HAYS Sales & Marketing

Zobacz inne oferty pracodawcy

Kategoria:
Sprzedaż
Lokalizacja:
woj. małopolskie, 1
Data publikacji oferty:
2018-12-23
Data zakończenia oferty:
2019-01-23

UWAGA. Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Sprzedawca w sklepie RTV AGD

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Sprzedawca w sklepie RTV AGD
Kraków
NR REF.: 1115121

Ogólnopolska siec salonów sprzedaży urządzeń RTV AGD poszukuje kandydatów na stanowisko Sprzedawcy do jednego ze swoich sklepów (Galeria Bronowice).

Poszukujemy osoby na stanowisko sprzedawcy. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za profesjonalna obsługę klienta, budowanie dobrych relacji z klientami.

Do głównych obowiązków sprzedawcy należeć będą: dbanie o wysokie standardy obsługi klienta poprzez profesjonalne doradztwo w zakresie elektroniki użytkowej, dbanie o odpowiednią ekspozycję towaru na salonie sprzedaży zgodnie ze standardami firmy, obsługa kasy fiskalnej.

Poszukujemy kandydatów, którzy maja doświadczenie w sprzedaży oraz posiadają chęć ciągłego doskonalenia swoich umiejętności. Kandydat/ka musi posiadać minimum wykształcenie średnie oraz język angielski pozwalający na przeprowadzenie rozmowy z klientem. Dodatkowymi atutami będą wiedza oraz zainteresowanie nowinkami technologicznymi oraz doświadczenie zawodowe w branży elektroniki użytkowej.

Nasz klient oferuje szkolenia wstępne pozwalające na szybkie wdrożenie się na nowym stanowisku, pracę w młodym i przyjaznym zespole oraz możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy.