HAYS Construction & Property

Zobacz inne oferty pracodawcy

Kategoria:
Praca fizyczna
Lokalizacja:
woj. mazowieckie, 1
Data publikacji oferty:
2018-12-26
Data zakończenia oferty:
2019-01-26

UWAGA. Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Project Sales Representative - building systems

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Project Sales Representative - building systems
Warszawa
NR REF.: 1107987

Dla międzynarodowego producenta z branży systemów inteligentnego budynku szukamy obecnie osoby na stanowisko Project Sales Representative na region Polski Centralnej.


Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna zamonitoring rynku inwestycyjnego na podległym regionie - inwestycje zarówno mieszkalne jak i komercyjne: biurowce, hotele, hale magazynowe itd., utrzymywanie relacji z klientami firmy oraz budowanie nowych relacji z grupami takimi jak biura projektowe, firmy wykonawcze, inwestorzy. Do odpowiedzialności zatrudnionej osoby będzie należało doradztwo techniczne, prowadzenie negocjacji handlowej, stała współpraca z innymi działami firmy w celu dbania o jak najwyższej jakości customer service.


Poszukujemy kandydatów z co najmniej 3 - 5 letnim doświadczeniu w prowadzeniu sprzedaży projektowej w branży instalacji budynkowych, co najmniej dobrą znajmością j. angielskiego, sukcesami w rozwjaniu relacji z grupami takimi jak projektanci i firmy wykonawcze. Szansę sprawdzenia się na tym stanowisku ma osoba o bardzo dobrych kompetencjach komunikacyjnych, predyspozycjach do zdobywania wiedzy technicznej, mobilna i zorientowana na cel.


Nasz klient oferujepracę w międzynarodowej organizacji oferującej produkt bardzo wysokiej jakości, wszystkie niezbędne narzędzia pracy, szkolenia.