HAYS Construction & Property

Zobacz inne oferty pracodawcy

Kategoria:
Praca fizyczna
Lokalizacja:
woj. mazowieckie, 1
Data publikacji oferty:
2018-12-26
Data zakończenia oferty:
2019-01-26

UWAGA. Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Regionalny Przedstawiciel Handlowy B2B (branża techniczna)

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Regionalny Przedstawiciel Handlowy B2B (branża techniczna)
Woj. mazowieckie, łódzkie, warmińsko-mazurskie
NR REF.: 1110381


Twoja następna firma
Rozpoznawalny, międzynarodowy producent innowacyjnych systemów laserowych i laminatów grawerskich. Firma jest częścią globalnej grupy będącej światowym liderem w swojej branży. Rozwiązania są dedykowane dla bardzo różnych sektorów, np. przemysł, medycyna, branża budowlana, poligrafia, FMCG, Art.&Decor.

Twoje następne stanowisko
Nowozatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za obsługę, doradztwo techniczne w zakresie systemów laserowych i materiałów eksploatacyjnych. Do zadań Regionalnego Przedstawiciela Handlowego będzie należało doradztwo i obsługa techniczna, badanie i analiza potrzeb klientów, prowadzenie prezentacji, szkoleń oraz negocjacji. Regionalny Przedstawiciel Handlowy będzie odpowiedzialny za zarządzanie procesem sprzedaży konsultacyjnej oraz rozwój relacji z klientami na podległym regionie.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Poszukujemy osób z doświadczeniem w sprzedaży B2B w branży technicznej (np. elektroktronarzędzia, drzwi, bramy, systemy cięcia, drukarki, opakowania, poligrafia, media i inne). Wymagamy znajomości języka angielskiego pozwalającego na swobodną komunikację. Wyksztalcenie wyższe lub średnie w zakresie kierunków technicznych będzie dodatkowym atutem. Znajomość programów graficznych i/lub zainteresowanie zagadnieniami technologicznymi będą mile widziane. Poszukujemy osób komunikatywnych, chętnych do rozwoju, zaangażowanych w powierzone zadania, gotowych do odbywania podróży służbowych oraz interesujących się nowinkami technologicznymi.

Co zyskujesz?
Nasz klient oferuje stabilne zatrudnienie w znanej firmie technologicznej, możliwości rozwoju (udział i koordynowanie ciekawych i różnorodnych projektów, liczne szkolenia w Polsce i zagranicą), pakiet dodatkowych benefitów, dużą samodzielności działania, atrakcyjne wynagrodzenie.