HAYS Construction & Property

Zobacz inne oferty pracodawcy

Kategoria:
Praca fizyczna
Lokalizacja:
woj. opolskie, 1
Data publikacji oferty:
2019-01-08
Data zakończenia oferty:
2019-02-08

UWAGA. Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Kierownik Budowy Kontraktu zakłady produkcyjne

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Kierownik Budowy Kontraktu zakłady produkcyjne
Siedziba firmy Poznań, projekty w całej Polsce
NR REF.: 1116398

Twoja następna firma
Naszym Klientem jest międzynarodowy wykonawca i producent obiektów inwentarskich (utrzymania zwierząt gospodarskich), który w związku z intensywnym rozwojem firmy zatrudni doświadczonego Kierownika Budowy / Kontraktu odpowiedzialnego za zarządzanie procesem budowy nowych obiektów.

Twoje następne stanowisko
Będziesz odpowiadać zawynik finansowy, terminowość oraz jakość zrealizowanej inwestycji. Wybrany Kandydat odpowiadać będzie za kontakt z klientem, negocjacje z podwykonawcami oraz dostawcami. Do obowiązków Kierownika Budowy / Kontraktu należeć również będzie poszukiwanie rozwiązań organizacyjnych i technicznych, które usprawnią przebieg kontraktu i wpłyną na jego pozytywny wynik.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Od idealnego Kandydata oczekujemy wykształcenia wyższego technicznego, uprawnień budowlanych, doświadczenia w zarządzaniu inwestycjami budowlanymi na stanowisku Kierownika Budowy / Kontraktu. Mile widziane doświadczenie zdobyte przy budowie magazynów bądź zakładów produkcyjnych. Poszukujemy osób z min. 3-5 letnim doświadczeniem w generalnym wykonawstwie na podobnym stanowisku. Znajomość języka angielskiego umożliwi dalszy rozwój w strukturach firmy. W związku z realizacją projektów w całej Polsce, od Kandydatów wymagamy dostępności na pracę w delegacji (w przyszłym roku planowane są inwestycje w Polsce północno-wschodniej)

Co zyskujesz?
Firma oferuje zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony, wynagrodzenie na poziomie 10.000-14.000 PLN brutto, samochód służbowy, niezbędne narzędzia do pracy

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.