Work Service S.A.

Kategoria:
Zakupy
Lokalizacja:
woj. śląskie, 1
Data publikacji oferty:
2019-01-08
Data zakończenia oferty:
2019-02-08

Asystent Działu Zakupów

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

• Wsparcie działu Zakupów w codziennych czynnościach;
• Wprowadzanie danych do systemów;
• Współpraca z Klientami oraz innymi działami firmy;
• Praca z systemem wewnętrznym - wprowadzanie danych.

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
• Stabilne zatrudnienie;
• Wynagrodzenie zawsze na czas;
• Pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku - wolne weekendy;
• Pracę na pełen etat;
• Możliwość skorzystania z pakietu benefitów;
• Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w dziedzinie zakupów;
• Wsparcie przełożonego działu;
• Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.

Wymagania

Wymagania:

• Status studenta lub absolwenta, preferowane kierunki: ekonomia, logistyka, studia techniczne;
• Znajomość języka angielskiego - poziom komunikatywny;
• Praktyczna znajomość excela.