SPRING PROFESSIONAL

Kategoria:
Zakupy
Lokalizacja:
woj. dolnośląskie
Data publikacji oferty:
2019-01-09
Data zakończenia oferty:
2019-02-09

Koordynator Projektów Zakupowych

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Mamy przyjemność wspierać naszego klienta - firmę zlokalizowaną w centrum Wrocławia w budowie pionu zakupów strategicznych. Firma ta specjalizuje się w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań technologicznych z dziedziny lotnictwa, motoryzacji czy transportu publicznego do klientów na całym świecie.

Jakie będą Twoje główne obowiązki na stanowisku?

  • Tworzenie oraz zarządzanie planem zakupów w tym harmonogramu długich terminów realizacji oraz planu jakości dostawcy
  • Prowadzenie nowych projektów dla kluczowych klientów biznesowych
  • Współpraca z działem sprzedaży, marketingu, produkcji oraz zakupów w trakcie prowadzenia projektów
  • Skuteczne wykorzystywanie odpowiednich narzędzi, w celu optymalizacji kosztów materiałów względem określonego budżetu towarów i projektów
  • Długoterminowe wsparcie rozwoju relacji z dostawcami poprzez regularny nadzór wyników

Czego nasz Klient oczekuje od Kandydata?

  • Ukończone studia wyższe techniczne lub ekonomiczne.
  • Minimum 5 lat doświadczenia w zakresie zakupów w tym: zarządzanie projektami, ekspozycja techniczna oraz analiza finansowa
  • Biegłej znajomości języka angielskiego, pozwalającej na swobodny kontakt z zagranicznymi dostawcami czy zagranicznym zarządem
  • Szeroko rozwiniętej wiedzy technicznej na temat różnych systemów i materiałów wykorzystywanych w zamówieniach
  • Umiejętność myślenia analitycznego oraz strategicznego

Co nasz Klient oferuje w zamian?

  • Bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia - umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w nastawieniu na nawiązanie długotrwałej współpracy
  • Możliwość tworzenia strategii zakupowej nowych projektów międzynarodowej firmy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju dzięki wsparciu merytorycznego starszych stażem kolegów w momencie wdrożenia w pracę
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, multisport, ZFŚS, kursy językowe)