Team Support Sp. z o.o.

Kategoria:
Praca fizyczna
Lokalizacja:
woj. łódzkie, Radomsko
Data publikacji oferty:
2019-01-10
Data zakończenia oferty:
2019-03-12
Forma zatrudnienia:
Praca tymczasowa
Poziom stanowisko:
Pracownik fizyczny

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO W CHŁODNI (Oferta wygasła)

Poszukujemy pracowników na stanowisko OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO.
Miejsce pracy: Radomsko
Zakres obowiązków:
• Obsługa wózka widłowego;
• Prace magazynowe w chłodni (temperatura na hali – 22C)
Oferujemy:
• Wynagrodzenie w wysokości 12-14 zł netto za godzinę w pierwszym miesiącu pracy;
• Po pierwszym miesiącu pracy rozliczenie akordowe – możliwość bardzo wysokich zarobków;
• Posiłki regeneracyjne;
• Odpowiednie ubranie.
Nasze oczekiwania:
• Umiejętność obsługi wózka widłowego;
• Książeczka sanepidowska lub chęć jej wyrobienia.
• Chęć do pracy oraz zaangażowanie.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Team Support Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne."

Jeżeli wyraża Pan/ Pani chęć udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie do powyższej klauzuli:
"Wyrażam zgodę do przetwarzania moich danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Team Support Sp. z o.o."