Danfoss Power Solutions sp. z o.o.

Kategoria:
Dostawy
Lokalizacja:
woj. dolnośląskie
Data publikacji oferty:
2019-01-12
Data zakończenia oferty:
2019-02-12

Operator wózka widłowego (magazynier)

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Czym zajmuje się osoba na tym stanowisku?

  • obsługą wózków widłowych (w zależności od obszaru wózki przednie elektryczne bądź wózki boczne wysokiego składowania, do 9 metrów wysokości),
  • przygotowaniem towaru do wysyłki,
  • przyjmowaniem dostaw,
  • obsługą programów magazynowych (system SAP),
  • pracą ze skanerem,
  • dowożeniem komponentów na linię,
  • załadunkiem i rozładunkiem samochodów dostawczych.

Jakie są nasze oczekiwania?

  • posiadanie uprawnień na wózki widłowe,
  • zaświadczenie kwalifikacyjne Urzędu Dozoru Technicznego,
  • udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku (praca na wózkach widłowych wysokiego składu będzie dodatkowym atutem,
  • dokładność w wykonywaniu zleconych zadań,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wysoka motywacja do pracy.

Co oferujemy?

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez Danfoss Power Solutions,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i premie roczną,
  • dodatek za pracę w drugiej zmianie,
  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną (Luxmed) z możliwością rozszerzenia pakietu na innych członków rodziny,
  • dofinansowanie do karty Multisport,
  • ubezpieczenie na życie,
  • dofinansowanie do obiadów w firmowej kantynie,
  • dofinansowanie do wypoczynku,
  • dodatkowy indywidualny program emerytalny,
  • bezpłatny transport z Wrocławia.