Kategoria:
Sprzedaż
Lokalizacja:
woj. mazowieckie, 1
Data publikacji oferty:
2021-11-08
Data zakończenia oferty:
2021-12-08

Business Development Manager

dodaj do ulubionych

Opis stanowiska pracy

Polska
NR REF.: 1155267

Twoja nowa firma

Start-up w branży rozwiązań software - nowy produkt na polskim rynku

Twoja nowa rola

Jako Business Development Manager będziesz odpowiedzialna / ny za:
  • Aktywnie wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów
  • Pozyskiwanie i prowadzenie leadów sprzedażowych
  • Badanie potrzeb klientów, przygotowywanie ofert, prowadzenie doradztwa technologicznego, prezentacji, rozwijanie relacji długofalowych
  • Wsparcie klientów w procesie wdrożenia rozwiązania
  • Współpraca z innym działami w firmie

 Czego potrzebujesz by osiągnąć sukces

  • Umiejętność wyszukiwania i pozyskiwanie klientów B2B
  • Umiejętność badania potrzeb, doboru rozwiązań, tworzenie koncepcji rozwiązań, tworzenie ofert
  • Umiejętność prowadzenia sprzedaży konsultacyjnej oraz budowania długofalowych i partnerskich relacji z klientami
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji / prowadzenie szkoleń/ wdrożeń u klientów
  • Umiejętność sprzedaży rozwiązań „custom-made / szytych na miarę”
  • Preferowane doświadczenie w sprzedaży konsultacyjnej (mile widziane produkty premium) – profil Huntera
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży rozwiązań / produktów cyfrowych, IT, software, systemy sprzedażowe POS (terminale płatnicze, kasy fiskalne) i pokrewne – systemy IT obsługujące branże HoReCa, firmy logistyczne
  • Mile widziane zainteresowane branżą technologiczną, nowych technologii

Co otrzymasz w zamian

Atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy oparty o realizację celów, narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon, samodzielne stanowisko umożliwiające realizację własnych pomysłów i rozwiązań, możliwość wprowadzenia na rynek nowatorskiej aplikacji, która jest nowym rozwiązaniem na polskim rynku

Jeśli jesteś zainteresowana / ny tą rolą kliknij w "Aplikuj" i prześlij nam swoje CV lub zadzwoń do nas